معرفی کامل نژاد گلدن

۱۴۰۰/۴/۳۰ چهارشنبه
(0)
(0)

معرفی کامل نژاد گلدن

معرفی کامل نژاد گلدن

 

نژاد گُلدِن رِتریوِر 

یا رتریور طلایی(به انگلیسی: Golden retriever) از مشخصه‌های اخلاقی این نژاد می‌توان به مهربانی، هوش و استعداد بالا اشاره کرد. دارای جثه متوسط بوده و در رنگ‌های گوناگون از طیف رنگهای کرم و طلائی یافت می‌شود.

گلدن رتریور معمولاً به رنگ‌های کرم و طلایی یافت می‌شود. لایه بیرونی موها، پوشش ضدآب و لایه زیرین انبوه و پر پشت است. موها در قسمت پشتی پاها، پهلوها، زیرشکم، کپلها، سینه و دم بلندتر و صاف است.

دارای سر پهن و عضلانی و دندان‌های منظم است. بینی سیاه دارد و چشم‌هایش گرد و فندقی و به رنگ قهوه‌ای و مشکی یافت می‌شود. گوش‌هایی به اندازه متوسط و آویزان، گردنی ماهیچه‌ای و سینه‌ای فراخ دارد.

دمش بلند و پرچمی است.

زادگاه اولیه و اصالت سگهای گلدن رتریور به کشور اسکاتلند برمیگردد. شناگر بسیار ماهری است و در برخی کشورها نیز عضو نیروی پلیس مواد مخدر برای کشف محمولات ممنوعه است.دیدبان خوبی است و ورود غریبه‌ها را با واق زدن اطلاع می‌دهد، ولی بخاطر خلق و خوی مهربان و دوستانه اش، روی مهارتهای نگهبانی اش به هیچ عنوان نمی‌توان حساب کرد

.برای مشاوره و واردات سگ نژادگلدن ازکشورهای روسیه،تایلند،اوکراین با شماره تماس 09124040030 مهندس امامی تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
doglovers.ir