معرفی نژاد آمریکن بولی

پنج شنبه پانزدهم اردیبهشت ۰۱
(1)
(0)
معرفی نژاد آمریکن بولی

آمریکن بولی

سگ های نژاد امریکن بولی همچنین با نام قلدر های آمریکایی یا بولی های آمریکایی شناخته می‌شوند.
طول عمر: 8 تا 12 سال
شجره نامه: این سگ ها به رسمیت شناخته نشده‌اند.
ارتفاع: در سگ های نر و ماده 33 تا 53 سانتی متر
وزن: سگ های نر و ماده 31 تا 120 کیلوگرم

خصوصیات نژادی

اندازه: بزرگ
میزان نیاز ورزشی: زیاد
قابلیت آموزش آسان: خیلی آسان
میزان ریزش مو: معمولی
نظافت: کم
رفتار خوب با کودکان: خوب
میزان سلامت این نژاد: معمولی
هزینه نگهداری: زیاد
میزان تحمل تنها بودن: زیاد
هوش: معمولی

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید:

خرید و فروش آمریکن بولی

 

به عنوان یک قانون اساسی، امریکن بولی ها در مورد افرادی که آنها را نمی‌شناسند رفتار خاصی ندارند و در مواجهه با غریبه ها با آنها دوستانه و مودب هستند. برخی از قلدرهای آمریکایی نسبت به سایر افراد غریبه مشکوک هستند، اما به طور کلی همه آنها بسیار مهربان هستند که از معاشرت با مردم با شور و هیجان استقبال می‌کنند. اما آنها به طور طبیعی از خانواده خود محافظت می‌کنند؛ شایان ذکر است که این صفت همیشه با آرامش همراه است، دقیقاً مانند یک بولداگ انگلیسی که نگهبانان خوبی بشمار می‌روند. باهوش و مشتاق، بسیاری از امریکن بولی ها آموزش داده شده اند تا در فعالیت های ورزشی مختلفی در زمینه سگ ها به رقابت بپردازند و طبیعتاً آنها را متنوع جلوه دهند. با این حال، آنها برای صاحبان سگ های بار اول انتخاب مناسبی نیستند زیرا امریکن بولی ها باید شخصیت خود را به صورت کامل پیدا کنند و باید بدانند چه کسی “سگ آلفا” یا رئیس در یک خانواده است تا بتواند شخصیت خوش اخلاق و متعادلی داشته باشد. اگر از سن جوانی به خوبی رسیدگی نشود، یک قلدر آمریکایی ممکن است نقش سگ غالب یا رئیس را به عهده بگیرد. بدین صورت، در دست و محیط مناسب، امریکن بولی ها به طور کلی مقتدر شناخته نمی‌شوند، اما آنها دستورات کورکورانه را نیز دنبال نمی‌کنند.
اگرچه مشتاقانه خوشحال می‌شویم که برخی از امریکن بولی ها دارای شخصیت سرسختی هستند، به همین دلیل بسیاری از علاقه مندان به نژاد توصیه می‌کنند که آنها را با استفاده از پاداش آموزش دهند که بسیار خوب نتیجه می‌دهد. دلیل این امر این است که American Bullies تقریباً هر کاری را برای آموزش با پاداش انجام می‌دهد. قلدرهای آمریکایی از نظر طبیعت آرام هستند اما این بدان معنی نیست که آنها هیچ عکس العمل و اکنش خاصی در برابر سایر اتفاقات نشان نمی‌دهند. آنها از بودن در خارج از خانه و انجام کارها لذت می‌برند، به ویژه بازی های تعاملی اگرچه گرفتن توپ ممکن است برای یک قلدر آمریکایی پس از چند ضربه اول کمی کسل کننده باشد.

هوش و قابلیت آموزش

امریکن بولی ها بسیار باهوش و همیشه مشتاق هستند، اگرچه برخی از آنها می‌توانند کمی از رفتار های سرسختانه داشته باشند. با توجه به این نکته، توسط اشخاص و در محیط مناسب، بولی ها (آمریکا) بسیار قابل آموزش هستند و به روش های تقویت کنترل مثبت و روش های درمانی در این زمینه پاسخ خوبی می‌دهند. آموزش و معاشرت باید زودهنگام شروع شود و باید در طول زندگی سازگار باشند زیرا یک قلدر آمریکایی ممکن است در صورت عدم رسیدگی دست به آنها نقش اصلی را در یک خانواده داشته باشد و به همین دلیل جای خود را در نقش اشتباه بیاموزد پش با توجه به این دلیل انتخاب خوبی برای افراد تازه کار نیستند.

گالری تصاویر محصول
 سگ آمریکن بولی (American Bully) دارای پوشش خارجی کوتاه، متراکم، صاف و براق است و در تمامی رنگها یافت می‌شود.
 سگ آمریکن بولی (American Bully) دارای پوشش خارجی کوتاه، متراکم، صاف و براق است و در تمامی رنگها یافت می‌شود.
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
doglovers.ir